.

.

Цртеж Принцеза Винил Фотографија Позадина За Деца Нов Материјал Полиестер Позадина За Бебе фото студио Реквизити 1209

Цртеж Принцеза Винил Фотографија Позадина За Деца Нов Материјал Полиестер Позадина За Бебе фото студио Реквизити 1209

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (мм):
100x125cm Винил, 100x150cm Винил, 150x220cm Винил, 180x250cm Винил, 200x300cm Винил, 240x360cm Винил, 300x600cm Винил, 100x150cm Оксфорд, 150x220cm Оксфорд, 200x300cm Оксфорд, 100x150cm Фланелен боксери, 150x220cm Фланелен боксери, 200x300cm Фланелен боксери, Прилагодите Други Големина
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Број На Модел На:
S-1209
Материјал:
Фланелен
користат за:
Фото Студио
Тема:
бебе позадина
Стил:
Свадба позадина,бременост позадина
се применуваат:
Децата Позадина, Новородените Позадина
клучен збор:
Фотографија позадина backdroud
customzied:
камерата слика,големина,додадете џеб
Винил Материјал:
може да се пеглааттенки повторна употреба
Новиот Материјал Полиестер:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,мазни
материјал оксфорд:
може да се пеглаатможе да се мијатНема навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamlessno splicing

Стоката во категоријата