.

.

Tinkle Сјајот Хартија Ѕвезда Garlands Роденден 4M Lenth Банер рачно изработени Божиќ Свадба Продавница Ѕид Виси Декорација

Tinkle Сјајот Хартија Ѕвезда Garlands Роденден 4M Lenth Банер рачно изработени Божиќ Свадба Продавница Ѕид Виси Декорација

DEN 45.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
10 cm, 7 cm
Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
LHXX0136-A
is_customized:
Yes
Материјал:
Papercard
Повод:
боја:
Сина Златни Сребрени Бела
Употреба:
За Свадба и Роденден декорација
Име на производ:
4M Виси Сребро Хартија Ѕвезда Garlands
Големина:
7 cm&10cm

Стоката во категоријата