.

.

Дијамант Везови Бел Орел Шема DIY Везана 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Вежба Rhinestones Сликарство Ѕид Уметност

Дијамант Везови Бел Орел Шема DIY Везана 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Вежба Rhinestones Сликарство Ѕид

DEN 220.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm box packing, 50x50cm box packing, 60x60cm box packing
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Стил:
Југоисточна Азија
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Платно Пакување Метод:
дијамант сликарство
Техника:
Машина За Печатење
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шема:
Дијамант Везови Бели Орао
мозаик везови:
Шиење Rhinestones

Стоката во категоријата