.

.

4 Парчиња Шамија Облека Удар Со Чаша Сад S Во Облик На Метални Куки Закачалки

4 Парчиња Шамија Облека Удар Со Чаша Сад S Во Облик На Метални Куки Закачалки

DEN 239.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Металугрија

Стоката во категоријата