.

.

Персоналните Фото cufflinks Фото на Бебето, Мајката на Детето Дедото Родител Добро Љубовен Подарок за Член на Семејство Подарок

Персоналните Фото cufflinks Фото на Бебето, Мајката на Детето Дедото Родител Добро Љубовен Подарок за Член на Семејство

DEN 45.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Бакар
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Број На Модел На:
FT-CK
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
геометрија
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата