.

.

10pcs MSP430F133IPMR M430F133 M430F133REV 16 Нови

10pcs MSP430F133IPMR M430F133 M430F133REV 16 Нови

DEN 619.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MLLSE
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата