.

.

Пливање Натпревар Медали Сувенири Фанови Цинк Легура Службен Спортски Натпревар Adward Цена За Дете Убав Подарок Бесплатен Превозот

Пливање Натпревар Медали Сувенири Фанови Цинк Легура Службен Спортски Натпревар Adward Цена За Дете Убав Подарок Бесплатен

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XH-ТЦ-001
Тип:
Медал
Дијаметар:
65mm
Материјал:
Цинк Легура
Дебелина:
4mm
Тежина:
70g
боја:
злато, сребро, бронза

Стоката во категоријата