.

.

SmartYIBA 433MHz Безжична Магнетен Сензор за Врата Детектор на Вратата Контакт Откривање Затвори Вратата Отворена за G90B WIFI GSM Аларм Систем

SmartYIBA 433MHz Безжична Магнетен Сензор за Врата Детектор на Вратата Контакт Откривање Затвори Вратата Отворена

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
WDS07
Бренд Име:
SmartYIBA

Стоката во категоријата