.

.

2018 Деца танц претстави долг ракав фустан Девојки Балет костими деца Кинески танц акробатика Костим памук

2018 Деца танц претстави долг ракав фустан Девојки Балет костими деца Кинески танц акробатика Костим памук

DEN 643.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Памук,Lycra,Spandex
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
554
Танц Тип:
Балет

Стоката во категоријата