.

.

10pcs TDA3683J TDA3683 ZIP-23 Нови

10pcs TDA3683J TDA3683 ZIP-23 Нови

DEN 538.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MLLSE
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата