.

.

2017 нови пристигнување најдобри продаде сјајна CZ циркон ѕвезда 925 sterling silver дами'stud обетки жените накит капка превозот евтини подарок

2017 нови пристигнување најдобри продаде сјајна CZ циркон ѕвезда 925 sterling silver дами'stud обетки жените накит

DEN 129.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
7741
Материјал:
Кубен Циркони

Стоката во категоријата