.

.

Вратата Фотографија Позадина Црвено Цвеќе Оркестарот Ѕид 2x3m Винил Backdrops За Фото Студио fundo fotografico став estudio

Вратата Фотографија Позадина Црвено Цвеќе Оркестарот Ѕид 2x3m Винил Backdrops За Фото Студио fundo fotografico став

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (мм):
100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 300x300cm, 200x300cm, 180x300cm, 300x600cm, 250x250cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
Г-2201
Стил:
Палатата
Големина:
Different sizes to choose
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца Фотографии
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
бебе позадина
KEYWORD2:
новороденче фотографија позадина
Известување:
Производот без заграда или ничија

Стоката во категоријата