.

.

Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00VC0 1379 заеднички железнички контрола вентил F00VC01379 FOOVCO1379 за bosch 110 серија инјектор

Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00VC0 1379 заеднички железнички контрола вентил F00VC01379 FOOVCO1379

DEN 2085.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Тежина:
0.054KG
Бренд Име:
DEFUTE
Производителот Дел Број:
F00VC01379 FOOVCO1379
Специјални Функции:
За дизел автомобил
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Материјал Тип:
Високо-Специјален Челик
Поставување на Возило:
дизел моторот
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Инјектор Бр.:
0445110678/666/665/619/612/611/579/575/461/443/442/363/362
квалитет:
100% Професионален Тест
Пакување:
4 ПАРЧИЊА/МНОГУ
Сертификат:
ISO9001/ISO9002
прилог:
Вбризгување На Гориво Систем
Тип На Мотор:
Дизел Гориво Пумпа За Инјектирање

Стоката во категоријата