.

.

10pcs CH376T CH376 SSOP20 Нови

10pcs CH376T CH376 SSOP20 Нови

DEN 583.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
MLLSE
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата