.

.

Бебе Чорапи Против Лизга Памук Деца Пантофли Чорапи Новороденче Зима Се Носат Деца Анти Лизга Бебе Унисекс Парчиња Calcetines Подобро Т

Бебе Чорапи Против Лизга Памук Деца Пантофли Чорапи Новороденче Зима Се Носат Деца Анти Лизга Бебе Унисекс Парчиња

DEN 82.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Бренд Име:
Swokii
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Повик
Број На Модел На:
бебе чорапи
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето

Стоката во категоријата