.

.

Компатибилен Проектор сијалица со станбен 400-0400-00 за F3 XGA/F3 /F3 SXGA /F30/F30 1080p/F30 SX+/F32 проектори СРЕЌЕН BATE

Компатибилен Проектор сијалица со станбен 400-0400-00 за F3 XGA/F3 /F3 SXGA /F30/F30 1080p/F30 SX+/F32 проектори СРЕЌЕН

DEN 1104.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
400-0400-00
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Гаранција:
180 дена
вклопуваат со:
F3 XGA/F3 /F3 SXGA /F30/F30 1080p/F30 SX+/F32
Wattage:
300W

Стоката во категоријата