.

.

waase 7/8 22mm Handlebar Клип Ons Вилушка се Справи со Барови Костец 31 33 35 36 37 39 41 43 45 46 48 ММ Црно-Црвена За Јамаха Suzuki Hond

waase 7/8 22mm Handlebar Клип Ons Вилушка се Справи со Барови Костец 31 33 35 36 37 39 41 43 45 46 48 ММ Црно-Црвена

DEN 932.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
31MM, 33MM, 35MM, 36MM, 37MM, 39MM, 41MM, 43MM, 45MM, 46MM, 48MM
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Benelli,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф,Универзална
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Ширина:
2.2cm
Материјал Тип:
6061 T6 Алуминиум
Објектот Должина:
29.5cm
Бренд Име:
waase
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За 31MM 33MM 35MM 36MM 37MM 39MM 41MM 43MM 45MM 46MM 48MM
боја:
Црна рачка + Црвено редовни

Стоката во категоријата