.

.

USB Кабел 80см микро долго plug Европа Стандарден Полнач За Homtom HT20 Про AGM A8 X1 X2/E&L W6 W9 W5 W5S /JEASUNG P8/Guophone V9

USB Кабел 80см микро долго plug Европа Стандарден Полнач За Homtom HT20 Про AGM A8 X1 X2/E&L W6 W9 W5 W5S /JEASUNG

DEN 63.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
само еден кабел, КАБЕЛ СО carCharge, 2 buc cablu USB САМО
Бренд Име:
stonering
Број На Модел На:
9998978Pro
Големина:
80cm
Компоненти:
USB Кабел,Полнач

Стоката во категоријата