.

.

AHSNME 50pcs Компресирани крпа 22*24cm Отворено патување крпа за еднократна употреба Nonwoven Пилула Крпа Рака Крпа Papper Маска 50pcs/Opp

AHSNME 50pcs Компресирани крпа 22*24cm Отворено патување крпа за еднократна употреба Nonwoven Пилула Крпа Рака Крпа

DEN 183.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Расположливиот:
No
Апсорпција:
5s-10-ти
Број На Модел На:
AC -25
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Стил:
Dobby
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Микрофибер Материјал
Бренд Име:
AHSNME
Обликот:
Плоштад
Тип:
се соочуваат со крпа
Тежина:
2g
Техника:
Плетени

Стоката во категоријата