.

.

ST4.8 Security Torx Завртка Само Прислушување Завртки Countersunk Head Нерѓосувачки Челик T25

ST4.8 Security Torx Завртка Само Прислушување Завртки Countersunk Head Нерѓосувачки Челик T25

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
13mm Pack 1000, 16mm Pack 500, 19mm Pack 500, 25mm Pack 500, 32mm Pack 300, 38mm Pack 200
DIY Материјали:
Дрво
Вози Стил:
Шест-Лобус
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
500-799Pcs
Број На Модел На:
ST4.8
is_customized:
Yes
Кол.:
4.8 мм
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304

Стоката во категоријата