.

.

6AV6645-0BC01-0AX0 6AV6 645-0BC01-0AX0 Мембрана Тастатурата За SIMATIC МОБИЛНИ ПАНЕЛ 177 ДП Поправка Делови, ИМААТ ВО ПАРК

6AV6645-0BC01-0AX0 6AV6 645-0BC01-0AX0 Мембрана Тастатурата За SIMATIC МОБИЛНИ ПАНЕЛ 177 ДП Поправка Делови, ИМААТ

DEN 718.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
6AV6645-0BC01-0AX0
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
seawens
Тип:
слузницата на тастатурата
превозот:
Пресметува во касата
Производи Статус:
Имаат во парк
Гаранција:
365 дена(без Физички Оштетувања)
SIMATIC HMI ПОПРАВКА ДЕЛОВИ:
Нови во Кутија

Стоката во категоријата