.

.

20PCS/многу Цветни Хартија Подарок Торба Чанти Роденден, Свадба Партија Романтична Цвет Букет Подарок Торба со Најдобри Желби

20PCS/многу Цветни Хартија Подарок Торба Чанти Роденден, Свадба Партија Романтична Цвет Букет Подарок Торба со Најдобри

DEN 422.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, светло сина, розова
Подарок Торба Големина:
14x15x7cm
Број На Модел На:
CB0547
is_customized:
No
Материјал:
Картон
Шема:
Цвет
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба
Големина:
14*15*7cm

Стоката во категоријата