.

.

Широко Поле 3.5 X Стоматолошки Лупа Eye Glasses Ортопедски Хирургија Зголемувачот

Широко Поле 3.5 X Стоматолошки Лупа Eye Glasses Ортопедски Хирургија Зголемувачот

DEN 2126.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
185*125*70mm
Број На Модел На:
DE35R
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
No
Бренд Име:
SRATE
Материјал:
Метал, Стакло, Пластични
Место на Потекло:
Henan, Кина (Копно)
боја:
како Слика
Функција:
Око стакло клип magnfying стакло loupe
Употреба:
Клиника, стоматолошки, ENT, хирургија, микро пластика

Стоката во категоријата