.

.

Brainbow 1pc Јајце Дизајн на Магичен Коса Четка Пластични Метежот Detangling Чешел Главата Скалпот Масажа Чешел Салон Туш Косата Алатки

Brainbow 1pc Јајце Дизајн на Магичен Коса Четка Пластични Метежот Detangling Чешел Главата Скалпот Масажа Чешел Салон

DEN 115.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
чешел
Бренд Име:
Brainbow
Големина:
8.8*4.2cm(3.5in*1.65in)
Број На Модел На:
Косата со Чешел-BHT028
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
косата алатки
Точка име :
Косата Со Чешел За Коса,Четка
Објектот Големина:
8.8*4.2 cm(3.5 во*1.65 во)
Објектот Боја:
Црна,виолетова,розова
дизајн:
јајце во облик на
Материјали:
ABS(Квалитетни Пластични)
Функција:
Симпатична,Преносни,Магија
користат за:
Косата Slaon ,Косата,Туш
Функција:
Метежот Detangling
Пакување Вклучувајќи:
1 парче на Јајце Косата со Чешел (Коса Четка)

Стоката во категоријата