.

.

За Xiaomi Mi 5 S Плус Случај 3D Олеснување Мек Силикон Симпатична Животно Цртан филм Назад Случај Покритие За Xiaomi Mi5s плус Ми 5S Плус 5.7 Capa

За Xiaomi Mi 5 S Плус Случај 3D Олеснување Мек Силикон Симпатична Животно Цртан филм Назад Случај Покритие За Xiaomi

DEN 106.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5S Плус
Големина:
5.7 inch
дизајн:
Животно,Сјајни,Слатки,Шарени
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Висок квалитет На+++++ силиконската Гума Capa
Бренд Име:
Meaford
боја:
Како pciture шоу
Одговара за Xiaomi:
За Xiaomi Mi 5Splus 5.7 inch
Функција:
Моделот мека TPU задниот поклопец 3D олеснување мачка Девојка Цртан филм Случај Маска
Материјал:
TPU силикони мека Назад Случај Маска
feacture:
Релјефи цртан филм сликата сликарство coque fundas
Feacture 2:
Анти-нула / Анти-прашина / Анти-Удар / Нечистотија Доказ
Број На Модел На:
За Xiaomi Mi 5S плус ултра тенок Мек Силикон Цртан филм Назад Случај
Стил:
3D Стерео Олеснување Сликарство Цртан филм Симпатична Мека TPU
Трговија на големо:
Поддршка
is_customized :
Yes

Стоката во категоријата