.

.

Женски Лето Плус Големина Bloomers Harem Панталони Широк Нога Панталони Голема Crotch Танц Панталони Секојдневен Лабава Еластичен Појас Средината На Крстот Панталони

Женски Лето Плус Големина Bloomers Harem Панталони Широк Нога Панталони Голема Crotch Танц Панталони Секојдневен Лабава

DEN 526.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Бренд Име:
BAQCN
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
Стандард
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Панталона Стил:
Крстот-панталони
Материјал:
Памук Ткаенини
боја:
Јасно, Бургундија

Стоката во категоријата