.

.

Нови Оригинални RMT-B105A Blu-Ray DVD Плеер Далечински Управувач Одговара За Sony BDPBX2 BDPBX2BM LC46LE835U LT32E710 Бесплатен Превозот

Нови Оригинални RMT-B105A Blu-Ray DVD Плеер Далечински Управувач Одговара За Sony BDPBX2 BDPBX2BM LC46LE835U LT32E710

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
USARMT
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
RMT-B105A
Пакет:
Yes
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Состојба:
Нови
Боја:
Како што е прикажано
Количина:
1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени)
Пакет:
ПП торба
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
28cm x 13.5cm x 5cm (11.02in x 5.31in x 1.97in)
Материјал:
АБС материјал

Стоката во категоријата