.

.

150pcs 21x4 21*4 22x4 22*4 23x4 23*4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума Нафта Печат Grommet за Миење О-Прстен О Прстен Заптивка

150pcs 21x4 21*4 22x4 22*4 23x4 23*4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума Нафта Печат Grommet за Миење О-Прстен

DEN 175.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
21mm OD, 22mm OD, 23mm OD
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
21x4 22x4 23x4
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Стоката во категоријата