.

.

#7 19.5 CM 2 дворови/многу Националност рачно изработени Коса Декорација Еластична Мрежа Фустан, Здолниште Чипка Скриј лента Свадба Водат Чипка Намали

7 19.5 CM 2 дворови/многу Националност рачно изработени Коса Декорација Еластична Мрежа Фустан, Здолниште Чипка Скриј

DEN 103.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Ширина:
19.5CM
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
7
Бренд Име:
TMAY
is_customized:
Yes
Материјал:
Spandex / Најлон
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка

Стоката во категоријата