.

.

САС Посебни Воздух Услуга Т кошула мажите двете страни Британската Армија Специјални Сили со Снајперски подарок секојдневен tee кошула САД големина S-3XL

САС Посебни Воздух Услуга Т кошула мажите двете страни Британската Армија Специјални Сили со Снајперски подарок секојдневен

DEN 520.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
LAUKEXIN
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Функција:
Анти-Навремено Дише
Сезоната:
Пролет лето Есен
мажите големина:
S/M/L/XL/2XL/3XL
жените големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Дете Големина:
3/5/7/9/11/13
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Is_customized:
Yes custom t shirts
Број На Модел На:
Редовни
Стил:
САС Посебни Воздух Услуга Посебна Сила т кошула

Стоката во категоријата