.

.

Пердув Ѕид Decal Винил Ѕид Налепница Пердуви Уметност Decals Племенски Boho Бохемски Спалната Соба Дневна Соба Дома Декор Ѕид Налепници

Пердув Ѕид Decal Винил Ѕид Налепница Пердуви Уметност Decals Племенски Boho Бохемски Спалната Соба Дневна Соба Дома

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
црна, розова, црвена, бела, жолта, жолто кафена, кафена, темно црвена, светло сива, сина, темно сива боја
Големина:
23x29inch, 36x46inch, 18x22inch, 29x36inch
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Број На Модел На:
MCT172222
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MMCTUM
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Издржливост :
6 Години Отворено
is_customized:
yes

Стоката во категоријата