.

.

5pcs 3.7 V,950mAH,903035 PLIB ( полимер литиум јонска батерија ) Li-ion батерија за таблет компјутер,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,speake

5pcs 3.7 V,950mAH,903035 PLIB ( полимер литиум јонска батерија ) Li-ion батерија за таблет компјутер,GPS,mp3,mp4,мобилен

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
903035

Стоката во категоријата