.

.

Универзална 40W Мотоцикл Светла LED Помошни Магла Светлина Assemblie Возење Светилка За BMW R1200GS/ADV/F800GS

Универзална 40W Мотоцикл Светла LED Помошни Магла Светлина Assemblie Возење Светилка За BMW R1200GS/ADV/F800GS

DEN 2373.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
10.6inch
Бренд Име:
sepp
Име На Модел:
За BMW R1200GS/ADV/F800GS
Motobike Направи:
BMW
Материјал Тип:
ABS + метал
Објектот Висина:
3.9inch
Објектот Ширина:
6.69inch
Објектот Тежина:
1kg
боја:
Црна
Wattage:
40W
Лумен:
4000LM
Водоотпорен:
IP67
Температура На Боја:
6000K
живот време:
Околу 30000 часа

Стоката во категоријата