.

.

Пиво бар ЕУ стил пиво кула со гликол цевка пиво славини, медалјони да Бразил

Пиво бар ЕУ стил пиво кула со гликол цевка пиво славини, медалјони да Бразил

DEN 3402.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
GHO
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Z30121
Бар Додатоци Тип:
ПИВО фармацевт
Метал Тип:
Хром позлатен месинг
Име:
пиво кула
боја:
Сребро.
Стил:
ЕУ стил
Материјал:
Хром позлатен месинг
материјал на пиво цевка :
Нерѓосувачки Челик
гликол ладење цевка :
Нерѓосувачки Челик
се отвори дупка на бар counter :
35mm
надворешниот дијаметар на цевките:
8мм
тапа интерфејс :
G5/8

Стоката во категоријата