.

.

6in CRC9 машки десен агол да се MMCX машки plug АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на кабелот

6in CRC9 машки десен агол да се MMCX машки plug АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174

DEN 118.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
RG174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
MMCX машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
Конектор Б:
CRC9 машки право агол (внатре завртка & центар е машко, pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Сол Спреј тест:
Должина:
15cm/6inch
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата