.

.

8pcs Бесплатен превозот 12W Топло Бела /Ладно Бела Зелено/Сино/RGB LED Фонтана Базен светилка 100LM/W IP68 Подводни светлина 24V

8pcs Бесплатен превозот 12W Топло Бела /Ладно Бела Зелено/Сино/RGB LED Фонтана Базен светилка 100LM/W IP68 Подводни

DEN 11232.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Пејзаж Осветлување
Техника:
обложено
Број на Светла:
1
Тело Материјал:
Алуминиум
Отворен Тип Осветлување:
Подводни Светилки
Гаранција:
3 Години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
11-15W
Број на извори на светлина:
10~15
сертификација:
CE,LVD,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Осветлување Област:
3-5 метри квадратни
Напон:
24V
Материјал:
Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
подводни светлина

Стоката во категоријата