.

.

најдобра цена и квалитет EL480.240-PR1 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет EL480.240-PR1 индустриски LCD Дисплеј

DEN 14280.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EL480.240-PR1
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата