.

.

1Set ОЕМ Оригинални Footwell Светлина За Голф 6 Jetta MK5 MK6 Tiguan Passat B6 7L0 947 415 5ND 947 415 7L0947415 5ND947415

1Set ОЕМ Оригинални Footwell Светлина За Голф 6 Jetta MK5 MK6 Tiguan Passat B6 7L0 947 415 5ND 947 415 7L0947415 5ND947415

DEN 651.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Passat-Година:
2013,2012,2010,2011,2009,2008
Wattage:
12V5w
Lumens:
2400Lm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
jiexiayu
Тип На Објект:
Патека Осветлување
Име На Модел:
7l0 947 415
Објектот Тежина:
0.1
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Фолксваген Модел:
Passat
Напон:
12V

Стоката во категоријата