.

.

PULCHRITUDE (30 парчиња/многу) 14*17mm Три боја Алуминиумски Срцето Гравирање писма сестри Шарм Накит Наоди T0327

PULCHRITUDE (30 парчиња/многу) 14*17mm Три боја Алуминиумски Срцето Гравирање писма сестри Шарм Накит Наоди T0327

DEN 112.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
T0327
Шарм Тип:
Срцата
боја :
Антички Сребрен Антички бронза Антички злато, Антички Бакар
Количина:
30 компјутери/многу
Големина:
14*17mm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Материјал:
Цинк Легура

Стоката во категоријата