.

.

Бебе Девојка Партија Се Облекуваат Бела Флорални Принцеза Кратко Sleeve Фустани 2017 Лето Organza Крштевка Деца Се Облекуваат Vestidos Infantis

Бебе Девојка Партија Се Облекуваат Бела Флорални Принцеза Кратко Sleeve Фустани 2017 Лето Organza Крштевка Деца Се

DEN 303.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
DGD3651
Материјал Состав:
100%памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
LILIGIRL
Материјал:
Сатен,Памук
фустан стил:
мода се облекуваат
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Големина:
0-3M 3-6M 6-9M 12M 18M 24M
Стил:
износени фустан,Фустан од Чипка
Ткаенина Тип:
Тексас

Стоката во категоријата