.

.

Пластични Зелена Француски Булдог / Куче Модел Манекен За Прикажување

Пластични Зелена Француски Булдог / Куче Модел Манекен За Прикажување

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Плус Големина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Големи пари
Материјал:
Пластични
Големина:
Height
Манекен Тип:
Целото Тело
Стил:
Стенд
Број На Модел На:
d42

Стоката во категоријата