.

.

210mm Манган Легура Рака Ѕид Пили Мала Градина Handsaw за Машини За Градина Употреба

210mm Манган Легура Рака Ѕид Пили Мала Градина Handsaw за Машини За Градина Употреба

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Дрво
Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
без граници
Димензии:
210mm
Број На Модел На:
CU6003D
Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
Забите тип:
Среден-заби
Тип:
Ѕидот пили
Должина На Ножот:
210mm

Стоката во категоријата