.

.

бесплатен превозот 3 еез многу 440 нерѓосувачки челик предиво тема сечење режа везови тема клипинг ножици

бесплатен превозот 3 еез многу 440 нерѓосувачки челик предиво тема сечење режа везови тема клипинг ножици

DEN 213.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Примена:
Snipping
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Електрични
Најчестиот Вид:
Се Прилагоди На Ножици
Свитлива:
No
Број На Модел На:
3202
Специјален Тип:
криви ножеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вкупна Должина:
120 mm
Нето тежина:
20 Грама

Стоката во категоријата