.

.

Бесплатен превозот 50pcs 20g празни пластични Крем Тегла со матирано Козметички Шминка Сад diy refillable маст tins двојно ѕидови

Бесплатен превозот 50pcs 20g празни пластични Крем Тегла со матирано Козметички Шминка Сад diy refillable маст tins

DEN 1120.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Пинк Капа, Сина Капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
20g, 20ml
Големина:
20ml
jar боја:
Матирано
капа боја:
розова, сина
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата