.

.

80pcs Тибетската сребрена паричка цвет бар 3holes шарм h2461

80pcs Тибетската сребрена паричка цвет бар 3holes шарм h2461

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата