.

.

10pcs Мода Гроздобер сребро Индискиот Главата Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит B218

10pcs Мода Гроздобер сребро Индискиот Главата Шарм Изјава Јака Ѓердан Краток Синџир Ѓердани Приврзоци Накит B218

DEN 273.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
B218

Стоката во категоријата