.

.

Промет на големо со Бесплатен превозот 25pcs/многу 20mm мода метал тока со pin-от појас тока повеќе бои со висок квалитет Б.К.-011

Промет на големо со Бесплатен превозот 25pcs/многу 20mm мода метал тока со pin-от појас тока повеќе бои со висок квалитет

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
black nickle, shiny nickle, yellow gold, light gold, antique brass, mixed color
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Лента
Тока Тип:
Pin-Токи
Број На Модел На:
Б.К.-011
Материјал:
Метал
Функција:
чевли тока
Големина:
Inner width

Стоката во категоријата