.

.

Бренд Нови Црна Лаптоп, Лаптоп Тастатура 583293-AB1 585710-AB1 За HP Compaq 6540b серија (Тајван) compatiable нас

Бренд Нови Црна Лаптоп, Лаптоп Тастатура 583293-AB1 585710-AB1 За HP Compaq 6540b серија (Тајван) compatiable

DEN 311.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
KEFU
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
6540b

Стоката во категоријата