.

.

shhworldsea авто пластични fastEner и автомобилската сврзувачки елементи 100pcs

shhworldsea авто пластични fastEner и автомобилската сврзувачки елементи 100pcs

DEN 371.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
8352
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Должина:
2cm

Стоката во категоријата