.

.

400pcs 10мм Круг да се Шие на Кристал Кралска сина боја Acryl кристал 10мм flatback strass Дијамант скапоцен камен

400pcs 10мм Круг да се Шие на Кристал Кралска сина боја Acryl кристал 10мм flatback strass Дијамант скапоцен камен

DEN 189.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
zbroh
Материјал:
acryl
Техника:
Шие-На
Големина:
10mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Дупки:
2 Дупки
Ракување со времето:
4 дена
Количина:
400pcs/торба
is_customized:
Yes
боја:
RoyalBlue

Стоката во категоријата